Sport

 • 29/07/2022

  Kortowskie boiska w zasięgu... aplikacji

  Już nie tylko korty tenisowe, ale także boisko do gry w piłkę można będzie zarezerwować i opłacić za pośrednictwem przeznaczonej do tego aplikacji.
 • 16/07/2022

  Mistrzostwo dla AZS UWM Olsztyn Lakers!

  Deszcz nie stanął na drodze do zwycięstwa naszej drużynie. Futboliści z AZS UWM Olsztyn Lakers nie pozostawili żadnych niedopowiedzeń w sferze swojej przewagi nad przeciwnikami. Wygrali w Kortowie z drużyną Jaguars Kąty Wrocławskie 58:0 i zdobyli tytuł mistrzów PFL2.
 • 12/07/2022

  Lakersi zagrają w Kortowie mecz o mistrzostwo!

  W sobotę (16 lipca) o godz. 14 stadion w Kortowie stanie się miejscem niezwykłej rywalizacji. Wyjątkowy mecz rozegrają tu dwie najlepsze drużyny II Ligi Futbolu Amerykańskiego (PFL2) w Polsce: AZS UWM Olsztyn Lakers i Jaguars Kąty Wrocławskie. Stawką jest mistrzostwo!
 • 13/06/2022

  Pierwsze takie mistrzostwa tenisa w Kortowie

  W weekend 11-12 czerwca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Amatorów UWM OPEN. To pierwsze takie wydarzenie na zmodernizowanych ostatnio kortach tenisowych w miasteczku akademickim UWM.
 • 30/05/2022

  Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Amatorów UWM OPEN

  Zmodernizowane korty UWM staną się scenerią tenisowych potyczek podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Amatorów UWM OPEN. Turniej odbędzie się w Kortowie w dniach 11-12 czerwca.