Siatkarski Gwóźdź Programu

plakat programu
Kto lepiej zagrywa do celu, czyje zagrywki są wolniejsze? Kto lepiej wykona przegląd pojazdu na stacji diagnostycznej? Zapraszamy do obejrzenia nowego nagrania filmowego: „Siatkarski Gwoźdź Programu”

„Siatkarski Gwóźdź Programu” to nowy program internetowy realizowany przez oficjalną stronę PlusLigi. Dwaj zawodnicy z tej samej drużyny mierzą się ze sobą w konkurencja siatkarskich i pozasportowych. Niedawno ekipa SiatkarskiejLigi TV odwiedziła stolicę Warmii i Mazur - w rywalizacji "1 na 1" zmierzyli się Daniel Pliński i Kuba Kochanowski. Rywalizacja toczyła się na terenach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie: w hali sportowej przy ul. Prawocheńskiego w Kortowie oraz na Wydziale Nauk Technicznych. Co lepsze - młodość czy doświadczenie? Kto lepiej zagrywa do celu, czyje zagrywki są wolniejsze? Kto lepiej wykona przegląd pojazdu na stacji diagnostycznej? Zapraszamy do obejrzenia nowego nagrania filmowego: „Siatkarski Gwoźdź Programu” https://www.youtube.com/watch?v=Y_XXUBkaNrU

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po 21. kolejkach siatkarskiej PlusLigi zajmują wysokie, 3. miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Andrea Gardiniego w najbliższą sobotę udadzą się do Kielc, na mecz z Effectorem (godzina 18:00). Olsztyńscy akademicy w Hali Urania zaprezentują się w środę, 22 lutego w konfrontacji przeciwko MKS Będzin (godzina 18:00).

w kategorii