Kormorany 2016

6. Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży Kormorany 2016, UWM AKT
W dniach 16-17 kwietnia w Kortowie odbędzie się już po raz 6. Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży Kormorany 2016 organizowany przez Akademicki Klub Turystyczny w Olsztynie. Impreza ma na celu integrację akademickich środowisk turystycznych oraz promocję podróży.
Studenci z całej Polski będą przez weekend wymieniać się swoimi doświadczeniami podróżniczymi oraz opowiadać o swoich przygodach.  Podczas festiwalu wybieramy najciekawszą studencką podróż minionego roku. Oprócz prelekcji konkursowych uczestnicy festiwalu oraz publiczność będą mieli okazję wysłuchać prezentacji pozakonkursowych zaproszonych gości, a także wziąć udział w licznych warsztatach. Festiwal jest idealną okazją do wyciągnięcia z piwnic swoich rowerów. Miłośnikom jednośladów oferujemy bezpłatny przegląd rowerów oraz drobne naprawy. Zapewniamy nie tylko dużą dawkę podróżniczych inspiracji, ale również liczne nagrody dla publiczności.
 
Serdecznie zapraszamy na podróżnicze opowieści z całego świata do Kortowa ! 16-17.04.2016 r. Aula im. M. Gotowca , ul. Oczapowskiego 5. Pokazy rozpoczynają się od godz. 10.00.